nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sesja poświęcona Arcybiskupowi Ignacemu Tokarczukowi

01.03.2015 Administrator

W dniu 24 lutego 2015 roku odbyła się okolicznościowa Sesja poświęcona arcybiskupowi Ignacemu Tokarczukowi, połączona z wystawą „Abp Ignacy Tokarczuk – Kościół,władza,opór społeczny”.

Arcybiskup Ignacy Tokarczuk to postać zasłużona w historii Stalowej Woli i całego Podkarpacia. Sesja stanowiła upamiętnienie kolejnych rocznic związanych z tą postacią i wyjątkową okazję do wspomnień i podsumowań niezwykłych dokonań w tak trudnych dla narodu i Kościoła czasach. Uczestnicy sesji mieli również możliwość obejrzenia filmu „Niezłomny obrońca Kościoła katolickiego w Polsce. Abp Ignacy Tokarczuk”, jak również zapoznać się z bogatą ofertą wydawniczą Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Dla uczniów klasy II TS wraz z wychowawcą panią Anną Ryzak, była to wyjątkowa okazja poznania niezwykłej  postaci Biskupa Prawdy i Wolności, honorowego obywatela miasta Stalowa Wola.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest