nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Spotkanie klas maturalnych ze studentką UW

21.04.2009 Administrator

 Elżbieta Wołoszyn jest obecnie studentką V roku w katedrze Języków Specjalistycznych na wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Celem spotkania było zaprezentowanie maturzystom wydziałów uczelni i wymagań rekrutacyjnych. Uczniowie obejrzeli film o UW, bibliotece UW, warunkach studiowania. Ela przedstawiła również wszystkie plusy i minusy zamieszkania w stolicy. Mówiła o kosztach, ulgach przysługujących studentom, o życiu studenckim i o stypendiach. Zachęcała przyszłych maturzystów do podjęcia wzmożonego wysiłku w nauce, a szczególnie tych, którzy myślą o kierunku lingwistycznym. Sama bowiem jest przykładem pasjonatki, która z upodobaniem zgłębia tajniki  j. niemieckiego i angielskiego. Jako stypendystka V rok studiów będzie realizowała w Moguncji. Jej doświadczenia i osobisty sukces może być zachętą  do pracy dla niejednego maturzysty naszej szkoły.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest