nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Spotkanie klas pierwszych z przedstawicielem Policji

21.04.2009 Administrator

 Prezentacja była skierowana do uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Uczniowie dowiedzieli się o rodzajach substancji toksycznych i konsekwencjach zażywania dla sfery psychicznej i fizycznej młodego człowieka. Wypowiedź p. Bąk była wzbogacona o sugestywne fotografie młodych kobiet i mężczyzn wyniszczonych przez narkotyki, nawiązała także do autentycznych zdarzeń mających miejsce w stalowowolskim środowisku. Mówiła  o osobach biorących i rozprowadzających  narkotyki, które weszływ konflikt z prawem.

Uczniowie dowiedzieli się ponadto o możliwości anonimowej porady w przypadkach wymagających interwencji. Podano im także tel. kontaktowe do Błękitnej Linii, Monaru, Telefonu zaufania. To spotkanie powinno uwrażliwić i wyczulić naszych uczniów przed jednym z najbardziej niebezpiecznych nałogów. Spotkanie zorganizowała Małgorzata Wołoszyn.

przygot. Małgorzata WołoszynKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest