nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Spotkanie z przedstawicielem Fabryki Armatur Jafar

12.12.2012 Administrator

W dniu 07.12.2012 odbyło się w auli szkoły szkolenie dla klas 1 TS (technik urządzeń sanitarnych), 1 TEC (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), 223 (monter instalacji i urządzeń sanitarnych). Swoje produkty zaprezentowała Fabryka Armatur Jafar.

1

Fabryka Armatur Jafar specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i ścieków jak również wykonuje armaturę sanitarną i sieci domowej. Wysoka jakość wyrobów oraz ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań pozwoliła na zajęcie wiodącej pozycji na rynku krajowym.
Na koniec szkolenia uczniowie wzięli udział w licznych konkursach i zdobyli kilka ciekawych nagród.
Szkolenie zorganizował Artur Wróblewski, nauczyciel przedmiotów zawodowych.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest