nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

?Sprawni jak żołnierze?

17.04.2011 Administrator

Eliminacje  zostały rozegrane na strzelnicy garnizonowej w Nisku i rozpoczęły się odprawą organizacyjno ? porządkową dla opiekunów drużyn i losowaniem numerów startowych. O godzinie 9:30 Pan Dyrektor mgr Włodzimierz Smutek dokonał ceremonii uroczystego otwarcia zawodów. W uroczystości tej uczestniczyło  5 zespołów dziewcząt i 8 zespołów chłopców wraz z opiekunami, reprezentujących 9 szkół ze Stalowej Woli, Nowej Dęby, Rudnika, Lubaczowa i Przeworska. Obecni byli również starszy wizytator KO w Rzeszowie mgr Waldemar Stahl, komisja sędziowska i organizatorzy.
Pierwszą rozgrywaną konkurencją było strzelanie z kbks. Następnie zespoły walczyły na torze przeszkód i rzucały atrapami granatów RG ? 42. Kolejnym etapem zmagań było udzielanie pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej i wykonywanie RKO na fantomie. Piątą i ostatnią konkurencją był bieg na orientację, który zakończył się o godzinie 14:20. W przerwach  między  zmaganiami uczestnicy konkursu mogli rozgrzać się pyszną grochówką, gorącą kawą i herbatą, a także wesołą muzyką
Po zsumowaniu wyników nastąpiło uroczyste zakończenie i wręczenie  nagród . Ceremonii tej dokonał Starosta Stalowowolski  Robert  Fila , komendant WKU  ppłk Krzysztof Hocek, kierownik zawodów mgr Włodzimierz Smutek oraz sędzia główny mjr mgr Krzysztof Szykuła.
W konkurencji zespołowej chłopców wygrała reprezentacja Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli, drugie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli,  a trzecie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.
W konkurencji zespołowej dziewcząt pierwsze miejsce zajęły reprezentantki z Zespołu Szkól im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, drugie miejsce ze stratą 0,5 pkt  dziewczęta z naszej szkoły, a trzecie z  Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. KEN w Stalowej Woli.
Indywidualnie  najlepszą żołnierską sprawnością wykazał się uczeń z naszej szkoły Mateusz Kruk i Joanna Pomykała z LO im. KEN w Stalowej Woli.

Koordynator  eliminacji rejonowych Lucyna Iwaszczuk

Zapraszamy do działu GALERIA SPORTOWA na fotorelację.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest