nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sprzątanie Świata 2013

03.11.2013 Administrator

W październiku 2013 roku uczniowie I i II klas w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wraz z nauczycielem Arturem Wróblewskim i Panią prezes Klubu Ekologicznego Ulą Serafin?Bąk uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata 2013. Zebrano kilkanaście worków ze śmieciami.

Uczniowie w ramach sprzątania mogli poznać zasoby biomasy leśnej, która jest tematem lekcji w szkole.

Przeprowadzenie akcji sprzątania lasu pozwoliła  zrozumieć szczególnie młodym uczestnikom akcji, że to m.in. od naszych prawidłowych zachowań zależy wygląd lasu czy ulicy na której mieszkamy. Zachęcamy do tego aby przy okazji spacerów nie śmiecić w lesie.

Składam serdeczne podziękowania młodzieży za bardzo aktywne włączenie się do akcji. Dziękuję wychowawcom klasy 1 TEC i 2 TEC za pomoc i wyrozumiałość.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest