nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Srebro dla Złotej Kościuszkowskiej!

18.10.2013 Andrzej Kułakowski

DSC_0131

Kolbuszowa była organizatorem Mistrzostw Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W każdym biegu brało udział około 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem nasza reprezentacja składała się tylko z dwóch zawodniczek. Złotą Kościuszkowską reprezentowały Katarzyna Kargol i Klaudia Chmielowska, które rewelacyjnie zaprezentowały się w eliminacjach powiatowych. Bardzo wysoką formę zaprezentowała uczennica klasy II AW Katarzyna Kargol zajmując II miejsce w pasjonującej walce do ostatnich metrów i zdobywając srebrny medal.

Jest to najlepszy wynik naszej szkoły w historii startów w tej konkurencji. Pierwszym medalistą był Mariusz Mierzwa, który w roku 2008 wywalczył brązowy medal. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Klaudia Chmielowska zajmując 17 pozycję.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest