nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Srebro dla Złotej Kościuszkowskiej!

18.10.2013 Andrzej Kułakowski

Kolbuszowa była organizatorem Mistrzostw Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W każdym biegu brało udział około 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem nasza reprezentacja składała się tylko z dwóch zawodniczek. Złotą Kościuszkowską reprezentowały Katarzyna Kargol i Klaudia Chmielowska, które rewelacyjnie zaprezentowały się w eliminacjach powiatowych. Bardzo wysoką formę zaprezentowała uczennica klasy II AW Katarzyna Kargol zajmując II miejsce w pasjonującej walce do ostatnich metrów i zdobywając srebrny medal.

Jest to najlepszy wynik naszej szkoły w historii startów w tej konkurencji. Pierwszym medalistą był Mariusz Mierzwa, który w roku 2008 wywalczył brązowy medal. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Klaudia Chmielowska zajmując 17 pozycję.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest