nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Srebro i brąz sztafet z „Kościuszki”

24.05.2013 Andrzej Kułakowski

5

16 maja 2012 w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki „Festiwal Sztafet” w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli. Znakomitą formę zaprezentowały nasze biegaczki w sztafecie szwedzkiej zajmując II miejsce. Finałowa walka trwała do ostatnich metrów. Minimalnie lepsze okazały się zawodniczki z Krosna.

Sztafetę tworzyły Bartman Agata, Chmielowska Klaudia, Kargol Katarzyna, Lis Aleksandra. Brązowy medal zdobyła sztafeta 4 x 100 chłopców którzy ambitnie walczyli do ostatnich metrów. Sztafeta biegła w składzie; Pęcak Kamil, Kowal Jarosław, Kowal Grzegorz, Maziarz Konrad.  Młodzież do zawodów przygotował mgr Krzysztof Momot.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest