nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Srebro i brąz sztafet z „Kościuszki”

24.05.2013 Andrzej Kułakowski

16 maja 2012 w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki „Festiwal Sztafet” w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli. Znakomitą formę zaprezentowały nasze biegaczki w sztafecie szwedzkiej zajmując II miejsce. Finałowa walka trwała do ostatnich metrów. Minimalnie lepsze okazały się zawodniczki z Krosna.

Sztafetę tworzyły Bartman Agata, Chmielowska Klaudia, Kargol Katarzyna, Lis Aleksandra. Brązowy medal zdobyła sztafeta 4 x 100 chłopców którzy ambitnie walczyli do ostatnich metrów. Sztafeta biegła w składzie; Pęcak Kamil, Kowal Jarosław, Kowal Grzegorz, Maziarz Konrad.  Młodzież do zawodów przygotował mgr Krzysztof Momot.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest