nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Stalowy Run II

26.03.2017 Administrator

W sobotę 18.03.2017 r na terenie leśnictwa Ciemny Kąt odbył się bieg terenowy z przeszkodami Stalowy Run II. Na dystansie 5 km rywalizowało ze sobą 85 zawodników z całego województwa, skacząc przez opony, czołgając się, pokonując wąwozy ,płotki i skrzynie. Wśród uczestników tej imprezy nie zabrakło również naszych uczniów.

 

 

Na podium stanęli:

 

– Krzysztof Żak z kl. 3AW – I m w kat.mężczyzn do 29 lat;

 

– Adrian Tonderys z kl.1AW- V m w kat.mężczyzn do 29 lat;

 

– Katarzyna Motyka z kl.1 TP- II m w kat. kobiet do 29 lat;

 

– Karolina Dzielińska z kl.1AW- III m w kat.kobiet do 29 lat;

 

-Kamila Gemzik z kl.  3AW – IV m w kat.kobiet do 29 lat;

 

-Paulina Pelic z kl.2 AW – V m w kat.kobiet do 29 lat.

 

Bieg ten z miał charakter charytatywny. Zawodnicy całą wpłatę z wpisowego przekazali na rehabilitację i ratowanie życia ucznia ze szkoły specjalnej Michała Korfela. Organizatorami biegu byli p. Dariusz Bańka razem z Zespołem Szkół nr 6 Specjalnych. Nasza szkoła była również współorganizatorem tego wydarzenia.

 

Gratulujemy naszej młodzieży dobrego serca i wspaniałej formy sportowej.

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest