nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

27.11.2015 Administrator

W środę 18 listopada br. w Sali Kolumnowej  Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium to przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Wśród wyróżnionych uczniów województwa podkarpackiego znaleźli się przedstawiciele ,,Złotej Kościuszkowskiej?: Agata Ordon z klasy III AW oraz Izabela Puzio z klasy III TEC .Wręczenia dyplomów dokonała Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz ?Śmigielska oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest