nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces kadetów Złotej w Bydgoszczy!

12.09.2013 Andrzej Kułakowski

 W dniach 06-08. 09. 2013 roku w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski LOK w Dwuboju Strzeleckim.  Podkarpacki Zarząd Wojewódzki LOK Rzeszów reprezentowali uczniowie ZSP Nr 2 i LOK Tarnobrzeg w składzie: Katarzyna Kuryś (kl. III AW), Ewa Sobiło (kl. III AW), Katarzyna Kargol  (kl. IIAW), Zuzanna Dymowska (absolwentka), Arkadiusz Kata (absolwent szkoły), Krzysztof Żak (absolwent szkoły), Krzysztof Świca, Bartłomiej Bogacz  (LOK Tarnobrzeg).

W zawodach udział wzięło 15 zespołów  męskich  i 14 zespołów żeńskich reprezentujące województwa w następujących  konkurencjach sportowych tj; marszobieg bojowy i pojedynek strzelecki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt I miejsce zajęła Katarzyna Kargol – uczennica kl. II AW, II miejsce zajęła Katarzyna Kuryś – uczennica kl. III AW, a miejsce VI zajęła Zuzanna Dymowska – absolwentka naszej szkoły.

W klasyfikacji  indywidualnej chłopców VI miejsce zajął Krzysztof  Żak – absolwent naszej szkoły.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt w konkurencji marszobieg:

I miejsce zajął ZW LOK Podkarpacie w składzie: Kargol Katarzyna, Zuzanna Dymowska, Katarzyna Kuryś, Ewa Sobiło
II miejsce zajął OW Małopolska
III miejsce zajął OW Świętokrzyska

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt –  pojedynek strzelecki :

I miejsce zajął ZW LOK Podkarpacie w składzie: Kargol Katarzyna, Zuzanna Dymowska, Katarzyna Kuryś, Ewa Sobiło
II miejsce zajął OW Małopolska
III miejsce zajął OW Świętokrzyska

W klasyfikacji drużynowej chłopców w konkurencji marszobieg:

I miejsce zajął OW Kujawsko – Pomorska
II miejsce zajął OW Świętokrzyska
III miejsce zajął ZW LOK Podkarpacie w składzie: Krzysztof Żak, Krzysztof Świca, Arkadiusz Kata, Bartłomiej  Bogacz,

W klasyfikacji drużynowej chłopców w konkurencji pojedynek strzelecki:

I miejsce zajął OW Podlaska
II miejsce zajął OW Lubuska
III miejsce zajął OW Małopolska
IV miejsce zajął ZW LOK Podkarpacie

W klasyfikacji generalnej  Mistrzostw Polski LOK w Dwuboju Strzeleckim:

I miejsce zajęła drużyna chłopców i dziewcząt ZSP Nr 2 w Stalowej Woli reprezentująca Podkarpacki ZW LOK.
II miejsce zajęła drużyna OW Małopolski
III miejsce zajęła drużyna OW Świętokrzyski

Zespół dziewcząt  wygrał marszobieg  i pojedynek strzelecki nie dając szans innym zespołom. Udział w zawodach poprzedzony był trzydniowym  zgrupowaniem na tarnobrzeskich obiektach LOK. Odpowiedzialnymi za przygotowanie uczniów do zawodów byli Krzysztof Szykuła i Krzysztof Gronek.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest