nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces Lekkoatletów Kościuszki

15.09.2013 Administrator

Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon  lekkoatleci z Naszej Szkoły w zawodach które w dniu 13.09.2013 odbyły się na Stadionie Lekkoatletycznym w Stalowej Woli. Zawody były skierowane dla Uczniów Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych . Zawodnicy mogli brać udział w następujących konkurencjach 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m pchniecie kulą, skok w dal, skok wzwyż. Do klasyfikacji zespołowej liczyły się punkty za zajęte miejsce w danej konkurencji. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach nagradzani byli medalami wręczanymi z rąk Starosty Powiatu Stalowowolskiego Roberta Fili. 
Indywidualnie złote medale zdobyli: Mateusz Sudoł w biegu na 300m i 1000m, Hamer Marcelina w biegu na 600 m, Krasoń Karolina w skoku wzwyż, Makarewicz Karolina w pchnięciu kulą, a Grabowska Angelika w biegu na 100m brązowy medal. 
W klasyfikacji generalnej bezkonkurencyjni okazali się zawodniczki i zawodnicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli  wyprzedzając Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, w Stalowej Woli  a na najniższym podium uplasowali się zawodnicy z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli . Najlepsza Szkoła otrzymała okazały okazały puchar z rąk Starosty Stalowowolskiego Roberta Fili.
 Mamy nadzieję  ze również bardzo dobrą formę nasi lekkoatleci zaprezentują 18.09.2013 w Rzeszowie na Finale Krajowym Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezesa SZS.

Opiekunami byli Krzysztof Momot i Katarzyna Grabowska.

Opracował  Krzysztof Momot

fot. Galeria

<!--[if gte mso 9]> <![endif]-->


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest