nivo slider image nivo slider image

Lekkoatletyka

Sukces Lekkoatletów Kościuszki

15.09.2013 Administrator

dsc_1607

Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon  lekkoatleci z Naszej Szkoły w zawodach które w dniu 13.09.2013 odbyły się na Stadionie Lekkoatletycznym w Stalowej Woli. Zawody były skierowane dla Uczniów Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych . Zawodnicy mogli brać udział w następujących konkurencjach 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m pchniecie kulą, skok w dal, skok wzwyż. Do klasyfikacji zespołowej liczyły się punkty za zajęte miejsce w danej konkurencji. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach nagradzani byli medalami wręczanymi z rąk Starosty Powiatu Stalowowolskiego Roberta Fili. 
Indywidualnie złote medale zdobyli: Mateusz Sudoł w biegu na 300m i 1000m, Hamer Marcelina w biegu na 600 m, Krasoń Karolina w skoku wzwyż, Makarewicz Karolina w pchnięciu kulą, a Grabowska Angelika w biegu na 100m brązowy medal. 
W klasyfikacji generalnej bezkonkurencyjni okazali się zawodniczki i zawodnicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli  wyprzedzając Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, w Stalowej Woli  a na najniższym podium uplasowali się zawodnicy z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli . Najlepsza Szkoła otrzymała okazały okazały puchar z rąk Starosty Stalowowolskiego Roberta Fili.
 Mamy nadzieję  ze również bardzo dobrą formę nasi lekkoatleci zaprezentują 18.09.2013 w Rzeszowie na Finale Krajowym Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezesa SZS.

Opiekunami byli Krzysztof Momot i Katarzyna Grabowska.

Opracował  Krzysztof Momot

fot. Galeria

<!--[if gte mso 9]> <![endif]-->


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest