nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces naszego ucznia

21.02.2014 Administrator

Uczeń klasy 3 TSI Henryk Puzio awansował do finału 13 edycji Konkursu Wiedzy Technicznej organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu przy pomocy stowarzyszenia „Nauka i Rozwój” pod patronatem Starosty Powiatu Jarosławskiego. Dziękujemy uczniom klasy 3 TSI : Adrianowi Smutkowi i Robertowi Sroce za wzięcie udziału w konkursie.

W kategorii  interdyscyplinarnej uczestnicy muszą wykazać się wiedzą w zakresie szeroko rozumianej techniki (od historii wynalazków po nowoczesne osiągnięcia), matematyki, fizyki, chemii i informatyki. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizują w dziedzinie nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych technicznych. Pozwala to nie tylko na wyłonienie kandydatów na studia, ale odkrycie młodych ludzi posiadających zarówno wiedzę, jak i umiejętności niezbędne do pracy na stanowiskach technicznych. Opiekunem ucznia był Artur Wróblewski.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest