nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces uczniów naszej szkoły w turnieju budowlanym ZŁOTA KIELNIA

29.01.2014 Administrator

Turniej Budowlany  ?Złota Kielnia? jest ogólnopolskim konkursem skierowanym do uczniów zasadniczych szkół zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych tj. murarz, malarz – tapeciarz, posadzkarz, stolarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Turniej Budowlany jest jedynym konkursem, który od przeszło 40 lat daje uczniom zasadniczych szkół zawodowych w prawie wszystkich placówkach w kraju kształcących w zawodach budowlanych, możliwość sprawdzenia siebie i odniesienia sukcesu edukacyjnego.

Formuła konkursu jest zbliżona do zewnętrznych egzaminów zawodowych, co pozwala uczestnikom sprawdzić swoje przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie. Laureaci konkursu decyzją MEN są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
11.01.2014 w Lublinie odbył się Finał Okręgowy XLIII edycji Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?, w którym wzięło udział ośmiu uczniów naszej szkoły w czterech zawodach:

 1. Murarz

  • Baran Piotr ? kl. III – 1
  • Wala Piotr ? kl. III – 1

2. Malarz ? tapeciarz

  • Gorczyca Patryk ? kl. III – 2 a
  • Ptasznik Kamil ? kl. III – 2 a

3. Posadzkarz

  • Butryn Daniel ? kl. III – 2 a
  • Sobina Sylwester ? kl. III – 2 b

4. Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

  • Piwowar Maciej ? kl. III – 3
  • Zybura Damian ? kl. III – 3

 Trzej uczniowie Gorczyca Patryk, Ptasznik Kamil i Piwowar Maciej zakwalifikowali się do Finału Centralnego Turnieju, który w tym roku odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa w Poznaniu w dniach 11-14.03.2014. Uczniów do Turnieju przygotowały Panie mgr inż. Renata Bis w zawodach malarz ? tapeciarz i posadzkarz, mgr inż. Urszula Godawska w zawodzie murarz i mgr inż. Anna Mróz w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu do Lublina na Turniej sprawowali nauczyciele Renata Bis i Jacek Bożek.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest