nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

23.03.2017 Mateusz Małys

I miejsce w klasyfikacji drużynowej eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,

 

Bartłomiej Wójcik i Kacper Guzik zakwalifikowali się do jej finału.

 

Powołana w 1987 roku Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych stanowi kontynuację organizowanego od 1982 roku w średnich szkołach budowlanych Turnieju Wiedzy i Umiejętności Budowlanych i jest olimpiadą tematyczną związaną z dziedziną wiedzy budowlanej. Głównym organizatorem tej olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.


 

4 marca 20117r. w Rzeszowie odbyły się eliminacje okręgowe tej olimpiady. Uczestniczyło w niej 97 uczniów reprezentujących 20 szkół średnich o profilu budowlanym. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli reprezentowali: Piotr Mazurek kl 2TB, Marcin Bożek, Dąbek Adrian, Gietka Kamil, Guzik Kacper, Kozioł Jakub, Kucharczyk Jakub oraz Bartłomiej Wójcik z klasy3TB.

 

Wszyscy wymienieni uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności niezbędnych do rozwiązywania zadań otwartych związanych z tematyką budowlaną  czego dowodem jest osiągnięcie przez nich I miejsca w klasyfikacji drużynowej eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

 

Bartłomiej Wójcik i Kacper Guzik uzyskali odpowiednio I oraz III miejsce w okręgu i zakwalifikowali się do jej finału.

 

Wszystkim wymienionym uczniom gratulujemy sukcesu, a Bartkowi i Kacprowi powodzenia w finale olimpiady.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest