nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces w V Międzyszkolnym Konkursie o Prawach Konsumenta

24.05.2013 Andrzej Kułakowski

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasz uczeń Dawid Serewa z klasy 1TB1 wywalczył III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie o Prawach Konsumenta, który odbył się 23 maja 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół ponadgimnazjalnych  z powiatu stalowowolskiego i niżańskiego, po pięciu z każdej szkoły.

Złotą Kościuszkowską reprezentował zespół w składzie: Paweł Janiec i Dawid Serewa z klasy 1TB1, Jacek Koguc z kl. 1AW oraz Dariusz Błądek z kl. 3TL.   Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Pierwsza część miała formę testu, po którym  wszyscy finaliści odpowiadali na wybrane w drodze losowania pytania praktyczne z zakresu ochrony praw konsumenta i usług turystycznych.  Wszystkim naszym uczestnikom gratulujemy dobrych wyników w niełatwej rywalizacji, a w szczególności Dawidowi –  imponującego sukcesu!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest