nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces w X Powiatowym Konkursie „Skutecznie szukam pracy”

11.04.2013 Andrzej Kułakowski

Z przyjemnością informujemy, że 9 kwietnia 2013 roku nasi uczniowie odnieśli sukces w X Powiatowym Konkursie „Skutecznie szukam pracy”: Maciej Sobiło z klasy 1TB1 uzyskał II miejsce,  zaś Anna Oczak z klasy 1AW zajęła III miejsce – każdy odpowiednio w swojej kategorii. Naszą szkołę reprezentował ponadto Mateusz Adamski z kl. 1TLO.

Od lewej M. Adamski,
A. Oczak i M. Sobiło
 Maciej udziela wywiadu
Ania w gronie laureatów

Nasi uczniowie pod opieką p. Małgorzaty Terleckiej wzięli udział w ostrej rywalizacji pomiędzy uczniami wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Stalowej Woli. Ponadto, w uroczystościach towarzyszących konkursowi, które miały miejsce w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli uczestniczyli uczniowie klas 1TB1 oraz 1AW.

 

 

 Maciek i koledzy z innych szkół
Maciek – odbiór nagród
Pamiątkowe zdjęcie uczestników,
opiekunów i pracodawców

 Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Relacja  z uroczystości w mediach: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=29246  >>>

http://www.rst24.pl/kategoria-wydarzenia/wydarzeniatop/2547-x-powiatowy-konkurs-skutecznie-szukam-pracyq.html   >>>Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest