nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces w XI Misyjnej Olimpiadzie Znajomości Afryki – Geografia, społeczeństwo, kultura i historia kontynentu oraz misji

04.04.2013 Andrzej Kułakowski

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III TSI  Bogdan Bednarz zakwalifikował się do etapu centralnego MOZA uzyskując w ten sposób status finalisty ogólnopolskiego XI Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki. O tytuł laureata ogólnopolskiego powalczy w Warszawie na UKSW w dniach 17-18 kwietnia 2013 roku. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest