nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Sukces w XI Misyjnej Olimpiadzie Znajomości Afryki – Geografia, społeczeństwo, kultura i historia kontynentu oraz misji

04.04.2013 andkul

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III TSI  Bogdan Bednarz zakwalifikował się do etapu centralnego MOZA uzyskując w ten sposób status finalisty ogólnopolskiego XI Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki. O tytuł laureata ogólnopolskiego powalczy w Warszawie na UKSW w dniach 17-18 kwietnia 2013 roku. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest