nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Świąteczna Paka dla Zwierzaka”

04.01.2020 Jakub Bożek

W dniach 17 i 18 grudnia 2019 r. Samorząd Uczniowski we współpracy ze szkolnym „Klubem Ośmiu” przeprowadził przedświąteczny kiermasz świątecznych pierników i muffinek na rzecz czworonożnych podopiecznych fundacji „Kocia Wyspa” oraz schroniska „Psia przystań”. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej, wszystkie smakołyki zostały sprzedane.

 

Składamy serdeczne podziękowania uczniom klas 1 Ep oraz 1 Cp za upieczenie pysznych babeczek a sekcji pomocniczej Samorządu Uczniowskiego za pomoc w organizacji kiermaszu.

 

Cały dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przekazany instytucjom opiekującym się bezdomnymi zwierzętami.

 

 

Opiekunowie SU: Monika Kułacz, Dominika Jonaszek-PędlowskaKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest