nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

System dociepleń budynków – szkolenie

06.03.2011 Administrator

medyka

Tematem szkolenia był ?System dociepleń budynków oraz najczęściej popełniane błędy podczas wykonania?. Uczniowie podczas szkolenia nie tylko zdobyli fachową wiedzę na temat sposobu prawidłowego wykonania, trwałości elewacji ale także jakości i komforcie życia mieszkańców.
Zapoznali się z systemami dociepleń oraz nowymi materiałami stosowanymi w dociepleniach a także na przykładach zobaczyli jak nie należy postępować podczas wykonywania prac związanych z dociepleniem budynku.

    
   

zdjęcia i tekst opracowała
Agnieszka GrzywaczKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest