nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolenie bhp (obowiązkowe do egzaminu praktycznego) dla kl. II-2A i II-2B

28.01.2014 Jakub Bożek

Na podstawie obowiązujących procedur organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie we wtorek 04.02.2014 o godzinie 12:30 w Auli Szkoły Pani mgr inż. Barbara Dzikowska przeprowadzi szkolenie bhp dla uczniów kl. II-2A i II-2B zawód Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie przystępujących do egzaminu z kwalifikacji B.05 Montaż systemów suchej zabudowy.

Zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu jest niezbędne do przystąpienia do etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w związku z tym obecność na szkoleniu dla uczniów w/w klas jest obowiązkowa.

 

 Kierownik Ośrodka Egzaminacyjnego

Jacek BożekKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest