nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolenie firmy Regulus-system

20.02.2011 Administrator

 

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas: 2 TBS, 3 TDS i  IV-TS wraz z opiekunami Renatą Bis i Arturem Wróblewskim. Na poczatku prowadzący zapoznał wszystkich z historią firmy  Regulus-system, jej rozwojem  na rynku polskim a także na rynku wschodnim. Przedstawiciel firmy zapoznał uczestników szkolenia z nowymi pomysłami lokalizacji grzejników- systemem INSIDE montażu grzejników wewnątrz ściany. Następnie odbyła się prezentacja sposobu działania i budowy grzejników produkowanych przez firmę Regulus-system. Uczniowie otrzymali zestawy szkoleniowe, które będą pomocne  na lekcjach z przedmiotów zawodowych.

   
   

Opracowała : Renata BisKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest