nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolenie firmy ROTHENBERGER

15.10.2010 Administrator

sz1

 

     
     

 

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas: II2-3, III-2, I-TSI, II-TBS, III-TBI, IV-TS wraz z opiekunami Anną Mróz i Tamarą Stadnik. Na początku prowadzący zapoznał wszystkich z historią firmy  ROTHENBERGER, jej rozwojem na rynku niemieckim, a także europejskim i światowym. Przedstawiał kolejno wybrany asortyment, pokazując jego zalety i innowacyjność.
Następnie odbyła się prezentacja sposobu użytkowania poszczególnych narzędzi i sprzętu, wykorzystywanych w procesach wiercenia, gięcia, gwintowania, lutowania i łączenia zaciskowego. Prowadzący przekonywali uczestników szkolenia o niezawodności działania narzędzi, łatwości posługiwania się nimi, a także o możliwościach zastosowania ich w trudnych, skomplikowanych warunkach pracy.
Szkolenie zorganizowała Renata Bis ? nauczyciel przedmiotów zawodowych, a brało w nim udział blisko 100 uczniów.
Dzięki takim niecodziennym i praktycznym zajęciom uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zdobytej na lekcjach, zapoznania się z nowościami występującymi na rynku elektronarzędzi branży budowlanej i sanitarnej oraz pozyskania materiałów szkoleniowych, które z pewnością wykorzystają na lekcjach z przedmiotów zawodowych.

 

Opracowała Anna MrózKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest