nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolenie firmy ROTHENBERGER

15.10.2010 Administrator

 

     
     

 

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas: II2-3, III-2, I-TSI, II-TBS, III-TBI, IV-TS wraz z opiekunami Anną Mróz i Tamarą Stadnik. Na początku prowadzący zapoznał wszystkich z historią firmy  ROTHENBERGER, jej rozwojem na rynku niemieckim, a także europejskim i światowym. Przedstawiał kolejno wybrany asortyment, pokazując jego zalety i innowacyjność.
Następnie odbyła się prezentacja sposobu użytkowania poszczególnych narzędzi i sprzętu, wykorzystywanych w procesach wiercenia, gięcia, gwintowania, lutowania i łączenia zaciskowego. Prowadzący przekonywali uczestników szkolenia o niezawodności działania narzędzi, łatwości posługiwania się nimi, a także o możliwościach zastosowania ich w trudnych, skomplikowanych warunkach pracy.
Szkolenie zorganizowała Renata Bis ? nauczyciel przedmiotów zawodowych, a brało w nim udział blisko 100 uczniów.
Dzięki takim niecodziennym i praktycznym zajęciom uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zdobytej na lekcjach, zapoznania się z nowościami występującymi na rynku elektronarzędzi branży budowlanej i sanitarnej oraz pozyskania materiałów szkoleniowych, które z pewnością wykorzystają na lekcjach z przedmiotów zawodowych.

 

Opracowała Anna MrózKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest