nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

21.03.2013 Andrzej Kułakowski

    18 marca 2013 r. odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, w których wzięło udział ośmioro uczniów: Grzegorz Mazur z klasy IV TB2, Adrian Michalski z klasy III TBO, Ilona Korczak z klasy IIIBW, Bartek Maślach, Jacek Mierzwa i Henryk Puzio z klasy II TSI, Jakub Krawiec z IITB oraz Dawid Serewa z klasy I TB. Uczestnicy rozwiązali test składający się z 30 pytań.

Eliminacje szkolne konkursu
Uczestnicy rozwiązują test

Pierwsze miejsce z wynikiem 22 pkt zajął Grzegorz Mazur, a drugie Jakub Krawiec i Henryk Puzio, którzy uzyskali po 18 pkt. Będą oni reprezentować naszą szkołę w eliminacjach miejskich, które odbędą się 5 kwietnia 2013 roku.
Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy  wiedzy pożarniczej, a laureatom życzymy dalszych sukcesów w następnych etapach TWP.

Grzegorz Mazur
 Henryk Puzio
 Jakub KrawiecKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest