nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny Dzień Zawodowca 2018

10.05.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 18.04.2018 r. w naszej szkole odbyła się VI edycja Szkolnego Dnia Zawodowca, który jako innowacja pedagogiczna w naszej szkole stał się już tradycją. Głównym celem tego wydarzenia jest nawiązanie współpracy z firmami oraz zapoznawanie uczniów z ich produktami i najważniejszymi osiągnięciami. Jest to jednocześnie pomysł na edukację inną, niestandardową, łączącą teorię z praktyką, prowadzoną przez przedstawicieli firm – wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Wydarzenie to jest wpisane w kalendarz roku szkolnego naszej szkoły.

 

W tym roku w naszej szkole gościli przedstawiciele 19 firm z całego regionu, takich jak: ACV Polska, Akademia Techniczna PPG Deco, Bank PEKAO, BAUMIT, Galsta,Leier, Magico.pl, Nijman/Zeetank International Transport, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, Politechnika Rzeszowska, Rakoczy, Revas, Saint-Gobain, Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji, Straż Pożarna, TRYUMF, Viessmann, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna z siedzibą w Rzeszowie. Prelekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

 

Przed prelekcjami zaproszonych gości w naszej szkole przeprowadzone zostały lekcje BHP w ramach projektu „Kultura bezpieczeństwa”, prowadzonym przez Państwową Inspekcję Pracy, w którym uczestniczy od kilku lat nasza placówka.

 

Relację z VI Szkolnego Dnia Zawodowca obejrzeć można w telewizji lokalnej STELLA, a także w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest