nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny Kiermasz Tostów

20.02.2020 Administrator

Dnia 13 lutego 2020 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Szkolny Kiermasz Tostów przygotowanych przez uczniów klasy 1 Eg pod opieką pani Lidii Harasymów. Tosty były sprzedawane na każdej przerwie za symboliczną kwotę. Zebrana kwota to 350 złotych.

 

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne takie jak Dom Dziecka w Stalowej Woli. Dziękujemy wszystkim za udział oraz pomoc w organizacji kiermaszu.

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest