nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny Klub Turystyki Rowerowej

13.11.2013 Administrator

Od około pięciu lat w Złotej Kościuszkowskiej działa Szkolny Klub Turystyki Rowerowej, którego opiekunami są D. Bańka i M. Bzymek-Polański. Zadaniem klubu jest nie tylko propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, ale również poznawanie interesujących miejsc w okolicy, eksplorowanie małej ojczyzny, ciekawe spędzanie wolnego czasu i spotkania z niebanalnymi ludźmi.

Wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim aktywnych fizycznie uczniów zachęcamy do wspólnych rowerowych wypadów. Wystarczy sprawny rower, kask oraz przede wszystkim chęci. Poniżej fotogaleria  z wycieczek do Zaklikowa, Przemyśla i Kalwarii Pacławskiej oraz rezerwatu Imielity Ług. Zapraszamy!

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest