nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

13.04.2011 Administrator

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań uczniów nauką języka niemieckiego oraz rozwijanie motywacji do systematcznej pracy nad poprawąkompetencji językowych. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego będzie obejmował jeden etap-test pisemny. Uczniowie przygotowują się do konkursu na podstawie podręcznika Alles Klar 1a. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy -nagrody rzeczowe oraz   cząstkowa ocenę celującą z języka niemieckiego. Zgłoszenia przjmują nauczyciele języka niemieckiego  do dnia 15 kwietnia 2011 roku.
Zapraszamy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest