nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny konkurs „ Mój zawód – to moja pasja…” rozstrzygnięty!!!

09.05.2018 Andrzej Kułakowski

Szkolny konkurs o tematyce „ Mój zawód – to moja pasja… ” miał na celu zachęcić uczniów do przedstawienia swoich zainteresowań i realizacji marzeń w życiu osobistym. Angelika Pydo uczennica klasy III TGO wykonała pracę przestrzenną, która przedstawia zakład krawiecki. Praca została wykonana bardzo starannie z zachowaniem gustu, proporcji i estetyki. Tworząc tę prace poświęciła dużo czasu na przygotowanie kolekcji ubrań jak i dopracowanie szczegółów takich jak wieszaki, manekin czy maszyna do szycia.


 

Patrząc na prace włożoną w wykonanie tego dzieła wszyscy mogą potwierdzić że jest to zawód wiecznie żywy, a Angelika podeszła do niego z pasją. Bezkonkurencyjna Angelika Pydo została nagrodzona podczas Szkolnego Dnia Zawodowca w dniu 18.04.2018r.

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy spełnienia marzeń oraz pracy dającej dużo radości i satysfakcji w życiu osobistym.

 

Agnieszka Grzywacz

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest