nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

04.12.2018 Andrzej Kułakowski

Z okazji Światowego Dnia AIDS obchodzonego 1 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS. Głównym celem konkursu było zwiększenie wiedzy na temat AIDS oraz kształtowanie podstawy tolerancji wobec nosicieli wirusa HIV i chorych na AIDS.

 

Uczniowie mogli również zapoznać się z informacjami dotyczącymi epidemiologii tej choroby poprzez wysłuchanie audycji oraz zapoznanie się z gazetką szkolną, przygotowaną przez uczniów klasy 2TL1, pod przewodnictwem Pani Lidii Harasymów. Zwycięzcami Konkursu Wiedzy o AIDS są: Aleksandra Małek z klasy 4TLP, która uzyskała 20/20pkt. oraz Weronika Toporowska z klasy 4TLP, która uzyskała 20/20pkt. Zwycięzcą gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. 

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest