nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Szlachetna Paczka – świąteczne dzieło pomocy

10.12.2013 Administrator

Człowieka mierzy się miarą serca.
Człowiek jest tyle wart ile potrafi kochać, wierzyć i dać.
Jan Paweł II

   Społeczność naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka, której finał odbył się w tym roku w dniach od 6 do 8 grudnia. Całą szkołą przygotowywaliśmy paczkę dla 6 – osobowej rodziny z terenu Stalowej Woli. Część klas zebrała potrzebne rzeczy materialne, a część różne kwoty pieniężne.

Szlachetną Paczkę w naszej szkole wspierali również organizatorzy imprez ? charytatywnego koncertu Zespołu Verni, Regionalnego Turnieju Artystycznego ? O Liść Dębu? i siatkarskiego meczu charytatywnego między zespołem naszej szkoły a zespołem z Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli ? oraz Samorząd Szkolny.

Kwota, jaka zebraliśmy była w tym roku rekordowa ? 2281 zł oraz wartość rzeczy materialnych zebranych przez uczniów.

Szkolni koordynatorzy ? Aneta Łój, Bogusław Łój i Sylwia Pacholec ? razem z uczniami klasy III AW zakupili ubrania i buty, o które prosiła wybrana przez nas w systemie Szlachetnej Paczki rodzina.

Pozostała kwota zostanie przeznaczona na żywnościowe paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów z naszej szkoły.

Na koniec warto podkreślić, że czterech uczniów klasy IV TB ? Albert Warchoł, Artur Dołkowski, Bartosz Butryn i Arkadiusz Tabor ? szczególnie zaangażowało się w tegoroczna edycję Szlachetnej Paczki zostając jej wolontariuszami. Ogrom pracy, którą wykonali uczestnicząc w szkoleniach, odwiedzając rodziny potrzebujące pomocy, troszcząc się o właściwe przygotowanie paczek przez darczyńców i ich dostarczenie do rodzin zasługuje na szczególne uznanie.

no images were found

WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W TO ŚWIĄTECZNE DZIEŁO POMOCY LUDZIOM W TRUDNEJ SYTUACJI DZIĘKUJEMY SERDECZNIE.

Aneta Łój, Bogusław Łój

     Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest