nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Targi budowlane

20.05.2009 Administrator


Na targach swoje oferty zaprezentowało ponad 300 firm, m. in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym większość wiodących na Podkarpaciu przedsiębiorstw oraz wiele znanych w Polsce i za granicą firm. Oprócz kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych, obejmującej cały proces inwestycyjny od projektu poprzez budowę, wykończenie, aranżacje wnętrza i ogrodu, na targach zapoznać się można było również z wieloma ofertami adresowanymi do osób profesjonalnie zajmujących się branżą budownictwa. Impreza ta będąca jednym z największych przedsięwzięć wystawienniczych w Polsce stworzyła możliwość do zapoznania się z ofertą kilkuset firm w jednym miejscu i czasie.

Wyjazd był naprawdę udany, mimo że był to 13-stego w piątek. Do domu wróciliśmy o godzinie 15:00. Na prawdę watro pojechać na tego typu targi, ponieważ jest to ciekawe doświadczenie dzięki któremu mogliśmy zdobyć wiele informacji na temat naszego szkolnego kierunku.

Przygot. Jadwiga Socha
Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest