nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Targi Grupy SBS

01.05.2013 Andrzej Kułakowski

Ponad 80 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających, piękna pogoda i mnóstwo atrakcji – to wszystko było na Targach Grupy SBS w dniach 24-25 kwietnia 2013. Uczniowie klas 1 TEC technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i 223 monter instalacji sanitarnych uczestniczyli w tych targach. Efekt to wzbogacenie wiedzy na temat instalacji sanitarnych, grzewczych, energetyki odnawialnej. Opiekę nad uczniami sprawował Artur Wróblewski organizator całej wyprawy i Rafał Sroczyński.

DSCF7367         DSCF7372Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest