nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Tenis stołowy – awans dziewczyn do finału wojewódzkiego

05.12.2015 Administrator

W dniu 02.12.2015 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbyła się Licealiada dziewcząt w tenisie stołowym na szczeblu rejonowym. Do rywalizacji przystąpiły szkoły ze Stalowej Woli ZSP Nr 2 oraz SLO oraz z Tarnobrzega, Nowej Dęby i Niska.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 1TEC Karolina Piasecka oraz Justyna Rutkowska. Po bardzo dobrym występie nasze dziewczyny zajęły drugie miejsce awansując do rozgrywek wojewódzkich. Lepsze okazały się tylko przedstawicielki z SLO. Opieka i przygotowanie Mirosław Wasyl.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest