nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020

10.06.2020 Jakub Bożek

Informujemy uczniów oraz absolwentów przystępujących do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020 o możliwości sprawdzenie terminów egzaminów poprzez załączone linki:

 

Formuła 2012 – absolwenci

Formuła 2017 – klasy trzecie

 

Informujemy również, że ze względów epidemiologicznych wszyscy zdający powinni przyjść na egzamin godzinę przed planowanym rozpoczęciem egzaminów wyposażeni we własne przybory (odpowiednie do rodzaju egzaminów), zgodne z wykazem załączonym w linku:

 

Komunikat o przyborachKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest