nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Terminy Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe ?Stary egzamin? dla absolwentów przystępujących do egzaminu po raz kolejny

28.04.2016 Jakub Bożek

?Stary egzamin? dla absolwentów przystępujących do egzaminu po raz kolejny odbędzie się w następujących terminach:

Etap pisemny – 20.06.2016 r. godz. 12:00 sala nr 67
Etap praktyczny – 21.06.2016 r. godz. 9:00 sala nr 67

Na egzamin należy zgłosić się przynajmniej 30 min. przed planowaną godziną rozpoczęcia egzaminu z dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

Na egzamin należy przynieść długopis z czarnym tuszem, a podczas etapu praktycznego można korzystać z przyborów wskazanych  w ?Komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 01 kwietnia 2016 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w sesji czerwiec 2016 r.?.

Komunikat_o_przyborach_-_czerwiec_2016Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest