nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Test sprawnościowy – termin dodatkowy!

20.06.2013 Andrzej Kułakowski

UWAGA KANDYDACI!

     Kandydaci, którzy nie przystąpili do testu sprawnościowego do klasy LO o edukacji wojskowej w dniu 05.06.2013 z powodów zdrowotnych (nieobecność usprawiedliwiona) proszeni są o stawienie się w terminie dodatkowym w dniu 24.06.2013 o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli. Obowiązują wszystkie poprzednie procedury.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest