nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Tropem Wilczym – Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01.03.2017 Administrator

W dniu 26.02.2017r w całej Polsce odbyły się biegi patriotyczne: ,,Tropem Wilczym-Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Z okazji Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych” w 230 miastach i miejscowościach wystartowało 60 000 biegaczy. W Stalowej Woli wystartowało 300 biegaczy. Ok.100 osób na dystansie 1963 metrów(w tym roku zginął ostatni Żołnierz Wyklęty -Józef Frańczak ps .Lalek) i 200 osób na dystansie 5000 metrów.

 

 Po starcie o godz.20.00 na dystansie 5 km po leśnych ścieżkach na obrzeżach Stalowej Woli, z latarkami na głowach rywalizowali między sobą mieszkańcy naszego powiatu i ościennych miejscowości. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi reprezentanci:

Stanisław Lebioda – zajął 1 miejsce, Szymon Gołąbek – uplasował się na 8 pozycji i p.Dariusz Bańka (wnuk Żołnierza Wyklętego – Jana Bańki ps. ,,Młotek”), który dobiegł na 25 pozycji. Składamy wielkie gratulacje naszym zawodnikom i życzymy następnych sukcesów.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest