nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Turniej Budowlany ?Złota Kielnia? 2015

19.01.2015 Administrator

17 stycznia 2015 r  w Zespole Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie odbyły  się kolejne, XLIV eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?. Uczestniczyło w nim 106 uczniów z 16 szkół z województwa lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. W turnieju udział wzięli uczniowie naszej szkoły w następujących kwalifikacjach:

B.5. Montaż systemów suchej zabudowy:

Skiba Krzysztof z klasy II-2 B

Zawrotniak Mateusz z klasy III-2 A

B.6. Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich:

Puzio Wojciech z klasy II-2 A

Wojtyna Przemysław z klasy III-2 B

B.7. Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

Butryn Piotr z klasy III-2 A

Pawłowski Paweł z klasy III-2 A

B.9. Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych

Chmura Damian z klasy III-1/3

Dul Sławomir z klasy III-1/3

B.18. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

Powęska Łukasz z klasy II-1/3

Żuraw Gabriel z klasy II-1/3

 Turniej Budowlany jest ogólnopolskim konkursem skierowanym do uczniów zasadniczych szkół zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych. Turniej Budowlany jest jedynym konkursem, który od przeszło 40 lat daje uczniom zasadniczych szkół zawodowych w prawie wszystkich szkołach budowlanych w kraju, możliwość sprawdzenia siebie i odniesienia sukcesu edukacyjnego. Formuła konkursu jest zbliżona do zewnętrznych egzaminów zawodowych, co pozwala uczestnikom sprawdzić swoje przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie. Laureaci konkursu decyzją MEN są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Podczas turnieju uczniów wspierała Renata Bis ?nauczyciel przedmiotów zawodowych.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest