nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Turniej Budowlany „Złota Kielnia” 2018 edycja XLVII – eliminacje okregowe

18.01.2018 Andrzej Kułakowski

W sobotę 13 stycznia 2018 r. w pięciu okręgach w kraju odbyły się Eliminacje Okręgowe XLVII Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły jak co roku licznie reprezentowali szkołę, w następujących kwalifikacjach:

  • Montaż systemów suchej zabudowy (B.05)

Wojciech Jaworski

  • Wykonywanie robót malarskich-tapeciarskich (B.06),

Dariusz Sroka kl. 3z2
Dominik Pokwapisz kl. 2z2


 

  • Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych (B.07),

Kamil Wydra kl. 3z2

  • Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych (B.09),

Paweł Frącz kl. 3z1/3
Kamil Serafin kl. 3z1/3

  • Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (B.18),

Sebastian Giecko kl. 3z1/3
Łukasz Kowalczyk kl. 3z1/3

 

Każdy z uczestników eliminacji rozwiązywał test składający się z 40 pytań oraz zadanie problemowe dotyczące swojej kwalifikacji. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu do Lublina sprawowała p. Anna Mróz.

 

Po ogłoszeniu wyników okazało się, że wśród sześciu najlepszych uczniów w kraju z każdej kwalifikacji zalazło się dwóch uczniów z naszej szkoły:

 

Kamil Serafin w kwalifikacji B.09
Sebastian Giecko w kwalifikacji B.18

 

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 31.01 – 02.02.2018r. ramach Targów Budownictwa „BUDMA 2018” w Poznaniu. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie testu wiedzy oraz wykonanie zadania praktycznego. Mimo wysokiego poziomu konkursu, uczniów do wygranej motywują sponsorzy, którzy oferują atrakcyjne nagrody rzeczowe. Finaliści turnieju mają także prawo do zwolnienia z pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

 

Wszystkim uczestnikom Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” gratulujemy, a finalistom życzymy sukcesów w Poznaniu!!!!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest