nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Turniej Budowlany ?Złota Kielnia? 2019 edycja XLVIII

18.01.2019 Jakub Bożek

W sobotę 12 stycznia 2019 r. w pięciu okręgach w kraju odbyły się Eliminacje Okręgowe XLVIII Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia? w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły jak co roku licznie reprezentowali szkołę, w następujących kwalifikacjach:

  • Montaż systemów suchej zabudowy (B.05)

Adam Pałka kl. 2B2

Krystian Pac kl. 2B2

  • Wykonywanie robót malarskich-tapeciarskich (B.06)

Dawid Pietras kl. 2B2

Kamil Drzewi kl. 2B2

  • Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych (B.07)

Aleksander Siek kl. 3z2

 

Każdy z uczestników eliminacji rozwiązywał test składający się z 40 pytań oraz zadanie problemowe dotyczące swojej kwalifikacji.
Po ogłoszeniu wyników okazało się, że wśród sześciu najlepszych uczniów w kraju z każdej kwalifikacji zalazło się dwóch uczniów z naszej szkoły:

 

Adam Pałka w kwalifikacji B.05

Aleksander Siek w kwalifikacji  B.07

 

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 13.02 ? 15.02.2019r.  ramach Targów Budownictwa ?BUDMA 2019? w Poznaniu.  Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie testu wiedzy oraz wykonanie zadania praktycznego. Mimo wysokiego poziomu konkursu, uczniów do wygranej motywują sponsorzy, którzy oferują atrakcyjne nagrody rzeczowe. Finaliści turnieju mają także prawo do zwolnienia z pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w  zawodzie.

 

Uczniów do eliminacji okręgowych przygotowywały: p. Renata Bis, p. Urszula Godawska, p. Tamara Stadnik.

 

Uczniów podczas wyjazdu do Lublina wspierała p. Anna Mróz.

Wszystkim uczestnikom Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia? gratulujemy, a finalistom życzymy sukcesów w Poznaniu!!!!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest