nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uczniowie Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych finalistami olimpiady

19.06.2017 andkul

Praca „Ekologiczne sposoby zwalczania szkodników i chorób w naszym ogrodzie” wykonana przez uczniów Natalię Brzozowską, Weronikę Kulawską i Rafała Nieradko otrzymała wyróżnienie w finale krajowym Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.  Wśród uczestników finału była także praca uczniów Pauliny Kochan i Anity Maciejak „Projekty konstrukcyjne oranżerii domowej”.

 

Wcześniej obie te prace zostały finalistami krajowego konkursu „Młody Innowator” oraz otrzymały wyróżnienie w konkursie na „Najciekawszą pracę uczniów szkół ponadgimnazjalnych”. W trakcie wykonywania prac uczniowie wykorzystywali umiejętności nabyte na zajęciach z grafiki komputerowej.

 

Opiekunem prac uczniów jest  nauczyciel  Tomasz Kowalczyk

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest