nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Udział naszego zespołu RUN w warsztatach Szkoła Współpracy

24.03.2014 Administrator

20 marca 2014r.  w Biłgoraju  odbyły się kolejne warsztaty  dla rodziców, uczniów i nauczycieli  w ramach realizacji projektu Szkoła Współpracy. Uczniowie i Rodzice kapitałem społecznym  szkoły.  Zespół  RUN (rodzice:  p. Marek Wilusz i p. Izabela Szałaj, uczniowie: Pamela Guzek, Piotr Blicharczyk, nauczyciele: p. Małgorzata Grzesik ? opiekun Samorządu Uczniowskiego  i p. Longina Ordon ? wicedyrektor) zaprezentował podczas biłgorajskich warsztatów efekty debat, jakie zostały przeprowadzone  w  ZSP Nr 2 wśród  rodziców, uczniów i nauczycieli.

Pod kierunkiem pani trener Anny Hejdy zespół opracował ponadto zasady współpracy między uczniami, rodzicami  a nauczycielami, określił cel oraz obszary tej współpracy. 

Powstały także projekty pierwszych wspólnych przedsięwzięć, tj. organizacja Święta Patrona Szkoły oraz Dnia Otwartego. Kilkanaście innych projektów będzie sukcesywnie wdrażane w ramach realizacji zadań warsztatowych.

no images were found
Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest