nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Unihokej-Półfinał wojewódzki !

11.12.2013 Maciej Bzymek-Polański

Nasze reprezentantki w unihokeju awansowały do półfinału wojewódzkiego zajmując I miejsce podczas rozgrywek rejonowych w Nowej Dębie. Dziewczęta potwierdziły bardzo dobrą formę z ubiegłego roku. Awans do półfinału stawia zespół wśród 12 najlepszych w całym województwie. Trenerem drużyny jest Maciej Bzymek-Polański.  Drużyna w pełnej krasie i skład poniżej.

DSC_0305

1.Kozłowska Monika II AW
2.Kargol Katarzyna II AW
3.Mroczek Paulina IIAW
4.Brak Sylwia II AW
5.Karolina Krasoń 1TLO
6.Kozdronkiewicz Agata IAW
7.Kata Barbara 2 TS
8.Budzińska Klaudia III AW
9. Tur Karolina (kontuzja) II AWKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest