nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uroczysta Akademia z okazji Święta Flagi i 219. rocznicy Konstytucji 3 Maja

16.05.2010 Administrator

Uroczystą akademię swoją osobą zaszczyciła zaproszona przez dyrektora szkoły mgr Włodzimierza Smutka pani Bożena Karlik, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia w Stalowej Woli. Przy akompaniamencie Mazurka Dąbrowskiego, na maszt została wciągnięta flaga Rzeczpospolitej Polskiej. Następnie odśpiewany został Hymn Szkoły.

Honorowa warta uczniów w strojach kościuszkowskich, obecność pocztu sztandarowego szkoły oraz umundurowane klasy LO o edukacji wojskowej – wzbogaciły podniosłość chwili.

Część artystyczna, przygotowana przez panią Iwonę Szewc i pana Artura Fratyna ,m.in. historia obu flag oraz przypomnienie  wydarzeń z 3 maja 1791 roku, a także wiersze, zostały nagrodzone gromkimi brawami.

 

 

 flaga

 

tekst i zdjęcia: Andrzej KułakowskiKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest