nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

21.06.2017 andkul

Zakończenie roku szkolnego rozpocznie się w piątek 23 czerwca br. o godz. 9.00 podczas spotkań z wychowawcami w klasach, a następnie o godzinie 9:30 nastąpi uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem w auli szkoły.
Msza św. na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 23 czerwca 2017 roku o godzinie 7.30 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Floriana.  Serdecznie zapraszamy.

Na czas zbliżającego się wypoczynku życzymy wszystkim wspaniałej pogody, miłego towarzystwa i spełnienia wakacyjnych planów. Odpoczywajcie z głową – niech te wakacje będą nie tylko ciekawe, ale również bezpieczne. Do zobaczenia we wrześniu!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest