nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uroczystość wręczenia medali za zasługi

15.12.2013 Administrator

10 grudnia 2013 r. w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia medali za zasługi dla obronności kraju rodzicom, których trzech i więcej synów wzorowo odbywało służbę wojskową. Rodzicom z powiatów niżańskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego srebrne medale wręczył szef Sztabu Wojewódzkiego w Rzeszowie płk dypl. Zbigniew Winiarski. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych i wojska.

W części artystycznej wystąpili uczniowie klas liceum ogólnokształcącego o edukacji wojskowej, kl I AW, II AW  i III AW, którzy zaprezentowali program artystyczny pod opieką nauczycieli: Anny Kielar, Nataszy Szponar-Grabowskiej i Iwony Szewc. Uczestnicy uroczystości usłyszeli utwory: „Podhalański Gród”, „Pierwsza brygada”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Piechota”, „dziś do Ciebie przyjść nie mogę”, „Deszcz jesienny deszcz” i „Ostatni Mazur” oraz obejrzeli układy choreograficzne tańców narodowych – poloneza i mazura – przygotowane pod kierunkiem p. Nataszy Szponar-Grabowskiej.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest