nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uroczystość wręczenia medali za zasługi

15.12.2013 Andrzej Kułakowski

10 grudnia 2013 r. w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia medali za zasługi dla obronności kraju rodzicom, których trzech i więcej synów wzorowo odbywało służbę wojskową. Rodzicom z powiatów niżańskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego srebrne medale wręczył szef Sztabu Wojewódzkiego w Rzeszowie płk dypl. Zbigniew Winiarski. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych i wojska.

W części artystycznej wystąpili uczniowie klas liceum ogólnokształcącego o edukacji wojskowej, kl I AW, II AW  i III AW, którzy zaprezentowali program artystyczny pod opieką nauczycieli: Anny Kielar, Nataszy Szponar-Grabowskiej i Iwony Szewc. Uczestnicy uroczystości usłyszeli utwory: „Podhalański Gród”, „Pierwsza brygada”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Piechota”, „dziś do Ciebie przyjść nie mogę”, „Deszcz jesienny deszcz” i „Ostatni Mazur” oraz obejrzeli układy choreograficzne tańców narodowych – poloneza i mazura – przygotowane pod kierunkiem p. Nataszy Szponar-Grabowskiej.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest