nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uwaga! Darmowe ebooki i audiobooki!

07.11.2019 Jakub Bożek

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z darmowej wypożyczalni bestsellerowych książek w formie ebooków lub audiobooków.

W ramach akcji Czytajpl.pl w naszej szkole, w trzech miejscach: na tablicy ogłoszeń, w witrynie drzwi wejściowych oraz w bibliotece, znajdują się żółte plakaty, na których umieszczony jest kod do pobierania plików.

 

Tytuły proponowane przez organizatorów to m. in. ?Ucho igielne? Wiesława Myśliwskiego, ?Pianie kogutów, płacz psów? Wojciecha Tochmana, ?Okrutny książę? Holly Black, ?Listy zza grobu? Remigiusza Mroza.

 

Akcja trwa do końca listopada.

Miłej lektury!

Organizatorami akcji w szkole są nauczyciele bibliotekarze.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest