nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Uwaga! Konkurs z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS.

12.11.2020 Administrator

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, który jest corocznie obchodzony 1 grudnia, w naszej szkole odbywa się konkurs wiedzy o AIDS.

W tym roku szkolnym, ze względu na panującą pandemię COVID-19 i prowadzenie lekcji w sposób zdalny, zasady i sposób przeprowadzenia konkursu ulegną zmianie.

 


Zadaniem konkursowym zamiast napisania testu wiedzy o danej chorobie będzie przygotowanie prezentacji na jej temat. Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę estetykę i staranność wykonania pracy oraz rzetelność przedstawionych informacji. Prezentacja powinna w zrozumiały sposób przedstawiać najważniejsze informacje o AIDS i powinna liczyć max. 10 slajdów. Prosimy, aby na pierwszym slajdzie umieścić swoje imię, nazwisko oraz klasę.

Prace prosimy przesyłać na email organizatora, pani Lidii Harasymów: lidia.harasymow@zsnr2.stalowa-wola.pl do 30.11.2020 r.

 

Powodzenia!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest