nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

VII Powiatowy Konkurs na najpiękniejszą pisankę lub stroik wielkanocny

12.03.2019 Jakub Bożek

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Wielkanocnego.

 

Adresowany jest on do uczniów klas gimnazjalnych, klas VI-VIII szkół podstawowych z powiatu stalowowolskiego oraz ościennych powiatów, a także osobno do wszystkich uczniów ZSP Nr 2 w Stalowej Woli.

 

 

Jego celem jest: pogłębienie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, tworzenie szkolnej tradycji konkursowej, promocja talentów plastycznych oraz uwrażliwianie społeczności szkolnej na potrzeby innych.

 

Wszystkie ozdoby przekazane zostaną na charytatywną aukcję, z której dochód przeznaczymy w tym roku na rehabilitację półtorarocznego Jasia Sprysaka. Poniżej przedstawiamy szczegółowy regulamin i harmonogram konkursu.

 
 

VII Powiatowy Konkurs WielkanocnyKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest